koniec SK Sturm Graz – ŠK Slovan Bratislava
4:1
(2:1)
Komentuje: Daniela Mesíková

Slovan v prvom zápase šestnásťfinále Európskej konferenčnej ligy podľahol Grazu na jeho pôde vysoko 1:4. V druhom polčase sa na nič nezmohol, navyše od 78. minúty hral bez vylúčeného Weissa.

90+4

90+1
Sturm Graz dal gól!
Ďalší gól, ktorý nemusel byť. Lopta úplne ľahko prešla od Horvata na AMADYHO CAMARU, ktorý z hranice pokutového územia skóroval presnou strelou po zemi k ľavej žrdi.

90
Nadstavený čas: 4 minúty.

89
Po prízemnej Bövingovej prihrávke páli Horvat nad brvno.

88
Trnovský center vyboxoval, pri lopte je Graz. Slovan je v druhom polčase nulový.

88
Horvatovu strelu odvrátil Kucka hlavou na roh.

87
Gerson hral rukou, Graz bude zahrávať priamy kop. kúsok za šestnástkou z pravej strany.

86
Postupný útok Slovana na útočnej polovici, Gersonovi sa ale nepodarilo prestrčiť loptu na Kankavu do pokutového územia.

85
Camara pálil z veľkej diaľky, lopta skončila nad bránou Slovana.

83
Striedanie v tíme SK Sturm Graz:
z ihriska odchádza Alexander Prass, prichádza Amady Camara,
z ihriska odchádza Otar Kitejšvili, prichádza Stefan Hierländer,
z ihriska odchádza Jusuf Gazibegović, prichádza Max Johnston.

81
Krásna kombinácia Grazu na jeden dotyk, Horvat v gólovej šanci, no radosť mu prekazil Trnovský fantastickým zákrokom.

79
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Marko Tolić.

78
Červená karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Vladimír Weiss).

78
Takže rozhodca sa bol pozrieť na video, ruší žltú kartu pre Weissa a ukazuje mu rovno červenú!